Sizlerden Gelen ve Sıklıkla Sorulan Sorular

Aşağıda, öğrencilerimizden ve velilerimizden sıkça gelen sorulardan bir demet sunulmuştur. Hâlâ aklınıza takılan bir konu varsa iletişim sayfamızdan sorularınızı bize iletebilirsiniz.

Sağlık ocaklarındaki Aile Hekimlerince ya da herhangi bir hastaneden“spor yapmaya engel herhangi bir sağlık sorunu yoktur” raporu alan 6 ile 60 yaş arası erkek ya da kız tüm spor severler katılabilir.

Yeni başlayan kursiyerlerimiz için haftada 3 gün ve günlük 1,5 saat; yetişkin kursiyerlerimiz için ise haftada 4 gün ve günlük 1,5 saat olarak eğitim vermekteyiz.

Öğrencilerimizin %70 Erkek, %30’u Kız katılımcılardan oluşmaktadır.

T.C Karate Federasyonu Yönetmeliği‘ne göre yılda 3 defa (4 ayda bir) Kuşak Terfi Sınavı yapılmaktadır. Kulubümüzde her yıl Şubat, Haziran ve Ekim aylarında yapılan bu sınavlarda 60 ve üzeri puan alan öğrencilerimiz bir üst kuşağa terfi etmektedir.

Kayıt yaptırmak isteyen öğrenciler velileriyle birlikte bizzat kulübümüze gelmeleri gerekmekte olup, kayıt için gerekenler aşağıda belirtilmiştir:

1- Öğrenciye ait son 1 ay içerisinde çekilmiş 3 Adet vesikalık fotoğraf,
2- Kayıt Formu (başvuru sırasında verilecek)

İlk kayıtta yapılacak ödemeler; Aylık Kurs Ücreti olan 150 TL,  Kıyafet Ücreti olan 170 TL ve Kayıt Ücreti olan 30 TL olmak üzere Toplam: 350 TL‘dir.

Aylık kurs ücretimiz 150 TL olup, her aynın ilk haftası nakit olarak tahsil edilmektedir.

7 renk kuşak vardır. Bunlar sırasıyla; Beyaz, Sarı, Turuncu, Yeşil, Mavi, Kahverengi ve Siyah’tır. Yeni başlayan kursiyer Beyaz kuşak ile eğitime başlamaktadır.

Kulübümüzün 2005 yılından bugüne sahip olduğu Uluslararası, Ulusal ve Bölgesel şampiyonalarda elde ettiği başarılarını  Yıllara Göre Başarılarımız sayfamızı ziyaret ederek inceleyebilirsiniz..