Kutay Gökalp’ın Avrupa Şampiyonası heyecanı

7-9 Şubat tarihlerinde Macaristan’da yapılacak olan Ümit-Genc-U21 Avrupa Karate Şampiyonasında +70 kğ’da ülkemizi temsil edecek Sporcum Kutay GÖKALP’a ve tüm Milli takıma başarılar diliyoruz. Darica Belediyesi Eğt. Spor kulübü olarak başarılarımıza her yıl yenilerini ekleyerek devam edeceğiz.

Darıca Belediyesi Eğitim ve Spor Kulübü’nde Milli heyecan yaşanıyor. Karate’de marka haline gelen DARES, bu kez Milli Sporcumuz Kutay Gökalp ile Avrupa Şampiyonası heyecanını yaşayacak.

A Milli Takımımızın Yıldız sporcusu Eray Şamdan ile Olimpiyat serüvenini sürdüren DARES, bu kez Kutay Gökalp ile Ümitler, gençler ve 21 Yaşaltı Avrupa Karate Şampiyonası’nda sahneye çıkacak. Genç sporcumuz, Milli takım kafilesiyle birlikte Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’ye gitti.

AVRUPA MESAİSİ BAŞLIYOR

Aralık ayında Kocaeli’de yapılan Ümit, Genç ve 21 Yaşaltı Milli Takım seçmelerinde tatamiye çıkan Milli Sporcumuz Kutay Gökalp, Ümit Erkekler +70 Kilogramda zorlu rakiplerini geride bırakarak Milli Takım kadrosuna girmeyi başarmıştı. İlk kez Avrupa arenasına çıkacak olan Gökalp, 7-9 Şubat tarihlerinde Macaristan’ın Başkenti Budapeşte ev sahipliğinde gerçekleşecek turnuvada Ülkemizi ve kentimizi temsil edecek. Teknik Direktör Adnan Şamdan, son yıllarda elde edilen başarıları Kutay Gökalp ile sürdürmek istediklerini belirterek, 21 Yaş altı kategorisinde bir Avrupa şampiyonluğunu daha kazanmak istediklerini belirtti.Bir cevap yazın